10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер Gorenje T800ORAW

Број на степени на загревање: 6
Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm
Приклучна моќ: 800 W

Клуб Цена
3590 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182342 Категории: ,