12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер Gorenje SM701GCB

Моќност на грејачот: 700 W
Димензии (ШxВxД): 22,8 × 9,5 × 22,7 cm

Клуб Цена
1490 ден. 1690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180940 Категории: ,