30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер FUEGO ZM707C

Моќност:750W
Нелеплива подлога
Светлосен индикатор
Термоизолациски рачки

Клуб Цена
979 ден. 1399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167253 Категории: ,