33% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер FUEGO EL-11A

Моќност:750W
Светлосен индикатор On/Ready
Термоизолациски рачки
Нелеплива подлога

Клуб Цена
799 ден. 1199 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087148 Категории: ,