• 174239
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер Favorit S1604

Моќност: 750W
Нелепливи грил плочи
Рачки отпорни на топлина
Автоматски термостат
Заштита од прегревање

Клуб Цена
799 ден. 1099 ден.

Нема на залиха

SKU: 174239 Категории: ,