5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер за вафли fabbygo TRF – 203

Моќност: 750W
Нелепливи плочи
Индикаторна лампа
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:257 x 104 x 255 mm
Димензии на артикал:63 x 27.2 x 27.5 cm

Клуб Цена
1130 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178870 Категории: ,