• 178872
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF – 202

Моќност: 750W
Нелепливи плочи
ON/OFF индикатор
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:224 x 100 x 270 mm
Димензии на артикал:58,5 x 26 x 25.6 cm

Клуб Цена
981 ден. 1090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178872 Категории: ,