• 177569
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF-103

Моќност: 1500W
Нелепливи плочи: 25х15.2 см
Автоматска контрола на температура
Агол на отварање: 105-180C
Грил плоча
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:320x 130 x 276 mm

Клуб Цена
1589 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177569 Категории: ,