• 177568
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF-102

Моќност: 750W
Нелепливи плочи: 23х14.5 cm
Автоматска контрола на температура
Агол на отварање: 180C
Грил плоча
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
1199 ден. 1499 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177568 Категории: , Ознаки: , ,