• 177567
  • 567
  • 567.2
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF-101

Моќност: 750W
Нелепливи плочи: 22.6х12.6 cm
Автоматска контрола на температура
Грил плоча
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:258 x 110 x 263 mm

Клуб Цена
1071 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177567 Категории: , Ознаки: ,