• 188527

Торба MS ENERGY MSB-20R – црна

Водотпорен и изрботен од висококвалитетни матетијали.
Димензии: 290x140x120 mm.
Надворешен материјал PU
Внатрешен материјал: спандекс

1490 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 188527 Категорија: