5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Точило Столно RAIDER RDP-BG04

Напон: 230V/50Hz
Моќност: 250 W
Вртежи: 2 950 min-1
Димензии:150х 12.7х16 mm
Тежина: 5.6 kg

Клуб Цена
2460 ден. 2590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство