5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Точило столно Max Puls MP-BG035 – 350W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 350W
Вртежи: 2.840rpm
Големина на точило: 200*20*16mm

Клуб Цена
2840 ден. 2990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184643 Категории: ,