5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тоалетно казанче ICC 044V

Димензии:38,5×13,8×46,4 cm

Клуб Цена
2099 ден. 2209 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184879 Категории: ,