• 181803
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тоалетно казанче ICC 035

Димензии:36 x 11,8 x 36 cm

Клуб Цена
1499 ден. 1999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181803 Категории: ,