• 098343
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тоалетно казанче ICC 003

Димензии:40×12,5×40 cm

Клуб Цена
1889 ден. 2099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098343 Категории: ,