5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Термос Inox 0.5 L

Капацитет:500ml
Боја:инокс

Клуб Цена
560 ден. 589 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 032616 Категории: ,