5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Термо Бокал Tefal KO-150

Капацитет:1,5L
Моќност:2400W
Нерѓосувачки челик
Автоматско исклучување
Филтер кој се отстрнува

Клуб Цена
2488 ден. 2619 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199912 Категории: ,