Термо бокал PHILIPS HD9336/21

Моќност:2200W
Капацитет:1.5L
Затворен греач
Филтер против бигор
Автоматско исклучување

1999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155742 Категорија: Ознака: