15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Термо бокал PHILIPS HD9336/21

Моќност:2200W
Капацитет:1.5L
Затворен греач
Филтер против бигор
Автоматско исклучување

Клуб Цена
1695 ден. 1999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155742 Категории: , Ознака: