5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Термо Бокал Favorit T-4028 A INOX

Капацитет:1,7L
Mоќност:2200 W
Inox

Клуб Цена
902 ден. 950 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186500 Категории: ,