5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија Алуминиумска (Со тефлон) 30

Дијаметар : 30cm
Висина : 56mm
Материјал: Алуминиум со нелеплива тефлонска обвивка
Боја: Сива
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,8 kg

Клуб Цена
689 ден. 725 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 034446 Категории: ,