5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 40 015428

Дијаметар : 40cm
Висина : 68mm
Материјал: емајл
Без капак
Боја: Сина
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1139 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028515 Категории: ,