5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 38cm Сван. 42/38

Материјал:емајл

Клуб Цена
645 ден. 679 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079459 Категории: ,