5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 38

Внатрешни димензии : 38 x 28cm
Надворешни димензии : 42 x 32cm
Обем : 8l
Висина : 174mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1073 ден. 1129 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028514 Категории: ,