• 177468

Тепсија 28 Декор 3037С

Дијаметар : 28cm
Висина : 55mm
Материјал: емајл
Боја: Црвена
Тежина: 0,8 kg

945 ден.

Нема на залиха

SKU: 177468 Категорија: