• 182135182135
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 28 Декор 2993

Дијаметар:28cm
Материјал:емајл

Клуб Цена
980 ден. 1089 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182135 Категории: ,