• 177468

Тепсија 24 Декор 3037

Дијаметар : 24cm
Висина : 49mm
Материјал: Емајл
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,6kg

795 ден.

На залиха

SKU: 177467 Категорија: