• 177468
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 24 Декор 3037

Дијаметар : 24cm
Висина : 49mm
Материјал: Емајл
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,6kg

Клуб Цена
716 ден. 795 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177467 Категории: ,