• 011294
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 128/24

Материјал:емајл

Клуб Цена
593 ден. 659 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 011294 Категории: ,