27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Shaggy Mocha Plain 150x220cm

Димензии:150x220cm

Клуб Цена
2999 ден. 4100 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184021 Категории: ,