5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Shaggy Grey 4500A 150x233cm

Димензии:150x233cm

Клуб Цена
3895 ден. 4100 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184022 Категории: ,