30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Milano Grey 9507 120x170cm

Димензии:120x170cm

Клуб Цена
1400 ден. 2000 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184041 Категории: ,