• 190727
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Milano DARK VISION 120x170cm

Димензии: 120x170cm
Еколошки
Антистатичен
Антибактериски

Клуб Цена
1971 ден. 2190 ден.

На залиха

SKU: 190727 Категории: ,