• 195900
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Madrid BLUE/CREAM 160x230cm

Димензии: 160x230cm
Еколошки
Антистатичен
Антибактериски

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195900 Категории: ,