• 195062
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих London GREY 120x170cm

Димензии: 120x170cm
Еколошки
Антистатичен
Антибактериски

Клуб Цена
2331 ден. 2590 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 195062 Категории: ,