24% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Flowers Gray Black AS788-150x220cm

Димензии: 150x220cm
Модел: Gray Black AS788

Клуб Цена
2399 ден. 3150 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184164 Категории: ,