• 184172
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Flowers Camel 150x220cm

Димензии:150x220cm

Клуб Цена
2835 ден. 3150 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184032 Категории: ,