5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Flowers Blue Pink AS785 -120x170cm

Димензии: 120х170cm
Модел: Blue Pink

Клуб Цена
1900 ден. 2000 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184167 Категории: ,