• 194145
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих FABBYGO ALF-5 120x180cm

Матријал: PVC
Димензија: 120x180cm

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

SKU: 194145 Категории: , Ознаки: ,