• 176395
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих детски B-418 6042 100х140

Детски тепих
Димензии:100х140cm

Клуб Цена
1197 ден. 1330 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176324 Категории: ,