• 195034
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Barcelona BLUE/CREAM 120x170cm

Димензии: 120x170cm
Еколошки
Антистатичен
Антибактериски

Клуб Цена
2511 ден. 2790 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 195034 Категории: ,