• 193974
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенок диск за сечење inox 125мм D-75530

Гранулација: WA46R
Tип на диск: Рамен
Пречник на диск ø: 125 mm
Пречник на насадниот отвор на дискот ø: 22,23 mm
Дебелина на диск: 1,0 mm
Најголем број на вртежи: 12.250 min-1
Производител: Makita
Тенок диск за сечење инокс 125мм D-75530.

Клуб Цена
53 ден. 59 ден.

На залиха

SKU: 193974 Категории: ,