• 193972
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенок диск за сечење inox 115мм D-75524

Гранулација: WA46R
Tип на диск: Рамен
Пречник на диск ø: 115 mm
Пречник на насадниот отвор на дискот ø: 22,23 mm
Дебелина на диск: 1,0 mm
Најголем број на вртежи: 13.300 min-1
Производител: Makita
Тенок диск за сечење инокс 115мм D-75524.

Клуб Цена
44 ден. 49 ден.

На залиха

SKU: 193972 Категории: ,