• 181050

Тенџере Принц 16/1.6L 354005

Дијаметар : 16cm
Обем : 1.6L
Висина : 79mm
Материјал: Емајл на челичен лим
Со стаклен капак
Боја (надвор / внатре): Сина / крем
Одржување: Рачно и машинско перење

929 ден.

На залиха

SKU: 181050 Категорија: