• 181050
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Принц 16/1.6L 354005

Дијаметар : 16cm
Обем : 1.6L
Висина : 79mm
Материјал: Емајл на челичен лим
Со стаклен капак
Боја (надвор / внатре): Сина / крем
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
836 ден. 929 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181050 Категории: ,