5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Premium Bratstvo-Inox Ф-24 4,5L

Материјал:Inox
Ф-24
Капацитет:4,5L

Клуб Цена
2518 ден. 2650 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184613 Категории: ,