5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Premium Bratstvo-Inox Ф-20 3L

Материјал:Inox
Ф-20
Капацитет:3L

Клуб Цена
1890 ден. 1990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184612 Категории: ,