• 169646
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плиток Коникс 24 Декор

Дијаметар : 24cm
Обем : 4.4l
Висина : 109mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1430 ден. 1589 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169646 Категории: ,