• 169646

Тенџере плиток Коникс 24 Декор

Дијаметар : 24cm
Обем : 4.4l
Висина : 109mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

1589 ден.

На залиха

SKU: 169646 Категорија: