• 175916

Тенџере плитко Standard 24 Декор

Класично плитко тенџере со стаклен капак
Емајлиран сад со висок квалитет
Димензии:24 cm / 4.75 l
Елегантен декор
Одржување: рачно и во машина за садови

1359 ден.

На залиха

SKU: 175916 Категорија: