• 187441
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко стандард 16cm 3312

Димензија: 16cm x 80mm
Капацитет: 1.5lit
Боја: крем/сина

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187441 Категории: ,