• 173871
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко стандар 16cm – бордо

Димензија: 20cm x 95mm
Капацитет: 2,75lit
Боја: бордо
Одржување: рачно и машинско перење

Клуб Цена
764 ден. 849 ден.

На залиха

SKU: 173871 Категории: ,