• 191261
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко со стаклен капак 20/2.75L

Дијаметар (см): 20
Волумен (л): 2,75
Висина (мм): 95
Материјал: Емајл на челичен лим
Со стаклен капак
Боја (надвор/внатре): Крем/Сино
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1133 ден. 1259 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 191261 Категории: ,